POE Extender دستگاهی است که به شما امکان اتصال کابل شبکه با طول بیش از 100 متر را می دهد.
محدودیت های کابل شبکه
از آنجا که کابل شبکه CAT6 تا 100 متر طول دارد ، در صورتی که کیفیت کابل شما پایین باشد یا صدای نویز الکترومغناطیسی زیادی وجود داشته باشد ، این محدودیت طول برای یک محیط استاندارد با صدای محیط کم 100 متر و یک کابل با کیفیت بالا تنظیم شده است. میزان فضای مجاز کابل در محیط ممکن است بسیار کمتر از این مقدار باشد.
راه حل های مختلفی برای افزایش طول کابل در شبکه های رایانه ای استفاده می شود:
استفاده از فرستنده در وسط جاده: استفاده از فرستنده می تواند باعث افزایش طول کابل شود. این افزایش می تواند در نهایت 5 کلید بهم پیوسته را پوشش دهد که در حالت ایده آل طول کابل شما را به 500 متر می رساند. استفاده از فرستنده یک ضرر بزرگ دارد و در منطقه ای که این سوئیچ نصب شده است نیاز به برق وجود دارد. اگر مسیر کابل در یک لوله یا کانال باشد ، نصب یک سوئیچ برای تقویت سیگنال بسیار دشوار است.
از روشهای دیگر انتقال شبکه مانند فیبر نوری یا آنتن استفاده کنید: این بهترین گزینه برای مسیرهای بیش از 500 متر است. اگر مسیر شما بیش از 500 متر باشد ، تنها راه حل استفاده از نوری نوری یا آنتن رادیویی برای انتقال داده است.
استفاده از افزونه های کابل: پسوندهای طول کابل فقط در سیستم های POE کار می کنند. این دستگاه ها منبع تغذیه POE را روی کابل تأمین می کنند و اطلاعات را تقویت می کنند. در بهترین حالت می توانید از 5 پسوند استفاده کنید که در نهایت طول کابل به 500 متر افزایش می یابد.
ویژگی های برنامه های افزودنی کابل شبکه
توسعه دهنده های طول کابل دستگاه های بسیار ساده و کوچکی هستند که می توانند در طراحی یا اجرای سیستم دوربین مدار بسته به شما کمک زیادی کنند. این دستگاه ها به برق خارجی نیاز ندارند و از طریق کابل شبکه با توان POE کار می کنند ، بنابراین توجه داشته باشید که استفاده از آنها در شبکه های غیر POE بی فایده است.
این دستگاه ها معمولاً برای محیط بسته طراحی می شوند ، بنابراین اگر می خواهید آنها را در هوای آزاد قرار دهید ، از کشوی مناسب استفاده کنید تا دستگاه را از خطر نفوذ رطوبت و گرد و غبار محافظت کند.