فناوری HDCVI (High Definition Composite Video Interface) در دوربین های مداربسته یک فناوری تصویری است که برای بهبود کیفیت تصویر در دوربین های آنالوگ ایجاد شده است. HDCVI با سایر فناوری های آنالوگ و دیجیتال IP ، HDTVI ، HDSDI و AHD متفاوت است.

چرا فناوری HDCVI؟

مخترع اصلی فناوری HD-CVI Dahua بود. از آنجا که دوربین های تلویزیونی آنالوگ خطی از کیفیت تصویر بسیار بالایی برخوردار هستند (اکثرا 0.6 مگاپیکسل) ، این امر استفاده از آنها را در برنامه های حساس محدود می کند و برای این منظور از دوربین های شبکه استفاده می شود. این امر باعث شده است که تولیدکنندگان بزرگ دوربین آنالوگ (داهوا و هایک ویژن) دوربین های آنالوگ خود را برای بهبود کیفیت خود ارتقا دهند. این امر منجر به تولید فناوری های جدید ویدیویی آنالوگ شده است.

فناوری HDCVI چگونه کار می کند؟

فناوری HDCVI همچنین در فناوری آنالوگ ، آنالوگ در دوربین های تلویزیونی آنالوگ با استانداردهای تلویزیون PAL / NTSD ، در فناوری های جدید آنالوگ ، به صورت رمزگذاری سیگنال برای افزایش پهنای باند ، تغییراتی داشته است. اطلاعات ارسالی ایجاد شد. همچنین سیستم های رمزگذاری جدید امکان انتقال همزمان سایر اطلاعات مانند داده های کنترل از طریق کابل تصویر را نیز فراهم می کنند. از آنجا که روش رمزگذاری در این فناوری منحصر به فرد است ، سایر فناوری های دیگر نمی توانند به تصاویر رمزگذاری شده HDCVI دسترسی داشته باشند. این بدان معنی است که DVR ها در سایر فناوری های آنالوگ HD ، مانند HDTVI یا AHD ، قادر به خواندن داده های تصویر رمزگذاری شده با HDTVI نخواهند بود.

چه شرکت هایی با فناوری HD-CVI دوربین مدار بسته می سازند؟

فناوری HDCVI فناوری خانگی است و تولید محصولات با این فناوری نیز متعلق به Dahua Technology است.

ویژگی های اصلی فناوری HDCVI چیست؟

دسترسی به رزولوشن های 1080p و 720p در سیستم عامل های آنالوگ

بدون تغییر بستر سیستم ، سیستم آنالوگ سنتی را به HDCVI ارتقا دهید

در تصاویر گرفته شده تأخیری وجود ندارد

نصب آسان و سادگی در حل مسئله

امکان انتقال تصویر تا 500 متر از طریق کابل کواکسیال