آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت

بیاموزید که چگونه با افتر افکت ، موشن گرافیک دو بعدی ایجاد کنید.

https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/

اگر مشتاق یادگیری بیشتر در مورد افتر افکت هستید ، این آموزش به شما کمک می کند تا پروژه موشن گرافیک دو بعدی خود را شروع کنید. دنیای موشن گرافیک دو بعدی می تواند یک سرگرمی و حرفه ای راضی کننده باشد. هر روز به شما این فرصت را می دهد تا بدون هیچ محدودیتی داستانی را تعریف کنید. با این حال ، درک استفاده از ابزار می تواند مدتی طول بکشد ، که می تواند دلهره آور باشد. جای نگرانی نیست!رسانه مکتب تی وی آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت را برای شما فراهم کرده است، شما می توانید دانش اولیه مبتدی را برای شروع کسب کنید.

Adobe After Effects یک برنامه عظیم با منوهای بی پایان جلوه ها ، برگه ها ، ابزارها و … است. در این راهنما آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت ما بر آنچه شما هر روز استفاده خواهید کرد تمرکز می کنیم. ما لایه های شکل و چگونگی ساخت گرافیک های حرکتی دو بعدی را با قرار دادن گرافیک ها و افزودن جلوه ها برای ایجاد گروه های متحرک بررسی می کنیم.
آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت
برای پوشش اصول حرکت گرافیکی دو بعدی ، آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت گام به گام شما را از طریق ایجاد یک معرفی آرم راهنمایی می کند. در اینجا فقط چند مورد از بسیاری از مفاهیم منحصر به فرد است که شما در این آموزش After Effects یاد خواهید گرفت:
لایه ها را شکل دهید
قاب های سبک و سبک
کار در فضای سه بعدی
پالت رنگ خود را کنترل کنید
ایجاد انیمیشن های جذاب
برای حرکت گرافیکی از لایه های یکنواخت استفاده کنید
به یاد داشته باشید: وظیفه شما به عنوان یک هنرمند موشن گرافیک نه تنها تولید انیمیشن عالی بلکه ایجاد انیمیشن منطقی برای پروژه برند یا داستانی است که روی آن کار می کنید. خارج شدن از مسیر و ایجاد گرافیک آسان است فقط به این دلیل که می خواهید هر اینچ ترکیب را پر کنید. آنچه منطقی است انجام دهید و سعی کنید انگیزه هر گرافیک را پیدا کنید. امیدوارم از آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت لذت ببرید و موفق باشید!

دیدگاهتان را بنویسید