آموزش سالیدورک و بررسی تغییرات نسخه 2019

نرم افزار سالیدورک جزو آن دسته از برنامه هایی است که به دلیل امکانات زیاد و رابط کاربری مناسب طراحی را بسیار راحت و لذت بخش می کند. شما می توانید پس از آموزش سالیدورک نقشه های خود را به صورت دو بعدی در محیط این نرم افزار طراحی کنید و بعدا این طرح ها را با استفاده از پرینتر های سه بعدی چاپ کنید.

هر چند مدت با انتشار ورژن های مختلف سالیدورک تغییراتی در آن اعمال می شود که در این مطلب به چند مورد از آن ها در نسخه ی 2019 می پردازیم.

اول – پاسخ سریع – هدف من دیدن چیزی سریع در هسته solidorex است. من واقعاً معتقدم که ارزشها رمز موفقیت هستند. با این حال مطمئن نبودم که این امکان وجود دارد. اکنون فکر می کنم فرهنگ (با حرکات ماوس ، کلیدهای “s” و ورود به فضای لیست) بسیار گسترده است (برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع “سرعت-سرعت” ، به این قسمت بروید: 10-سرعت بالا- Agai). به دلیل عدم تغییر ، روشهای جدید طراحی SolidWorks را می بینم ، معتقدم آنها درک می کنند که به سطحی از کاهش هزینه رسیده اند.

در نتیجه ، من فکر می کنم آنها سخت کار می کنند تا نوعی تجهیزات مانند شبیه سازی ، برق و فلز را بسازند. این برای من و شما چه معنایی دارد؟ خوب – درست مثل ادی (پسر “Venom” – فیلمی بود که باید در ابتدا می دیدیم ، و من خیلی دوست داشتم بروم ، اما شوهرم خوشحال نبود و من فکر کردم که باید بعد از اکران فیلم می بینمش) به اشتراک گذاشتن بدن او با یک غریبه دقیقاً همان چیزی نبود که او به دنبالش بود. در فعالیت مقدماتی ، به دنبال تغییر در ویژگی های نمایشگر کم مصرف نبودم. اما اگر ادی بتواند این کار را انجام دهد ، فکر می کنم می توانم بفهمم که چگونه می توانم این کار را انجام دهم. راستش را بخواهید ، فکر می کنم این چیزی است که واقعاً به آن احتیاج دارم.
من به گذشته نگاه نکردم تا ببینم این روند روندی است یا نه ، اما فکر می کنم SolidWorks بیشتر روی ابزارهای خاص متمرکز شده است – و درست هم هست. عواقب زیادی دارد. اول از همه SolidWork به عنوان یک طبقه بندی اساسی منبع نور شناخته می شود. دوم ، SolidWorks به “سایت انتقال” برای ایجاد شغل ، اسناد ، همکاری و ارتباطات تبدیل شده است. بنابراین اگر زنگ هشدار را روشن کنید ، مهندس برق می تواند روی میز PC کار کند در حالی که مهندس روی سقف کار می کند در حالی که تحمل ایجاد می کند. با توجه به این – حفظ جزئیات / عمق طرفین بسیار دشوار است ، زیرا گستره اختلافات بسیار زیاد است.

بنابراین این لیست من است:

# 1 – ابزار اندازه گیری اکنون به صورت تمام وقت موجود است => این یکی از موارد کوچکی است که همیشه مرا آزار می دهد به طوری که ابزار اندازه گیری روی حرکت موش من بود بنابراین می توانم به سرعت بررسی کنم که آیا تغییراتی که ایجاد کرده ام باعث شده اند یا نه.

 

# 2- ذخیره اسمبلی به عنوان قسمت => نمی دانم چرا این اتفاق زودتر نیفتاد. از آنجا که برخی از قبل قادر به مدیریت چندین موجودیت هستند ، این تنها یک توسعه منطقی از عملکرد موجود است. من می دانم که ترکیب یک طراحی PCB (و صرفه جویی در یک هیئت مدیره به عنوان یک مولفه واحد و بسیار قابل کنترل تر) در حالی که محصول در اوایل تا اواسط توسعه است ، یک مزیت است.

 

# 3 – SolidWorks Electrical & PCB => من در حال حاضر در شرکتی کار می کنم که دارای نرم افزار جداگانه برای مدیریت طراحی PCB است. ابزارهای جدید در زمینه برق و PCB مهماتی را در اختیار من قرار می دهد تا با همکارانم در مورد کاهش آن به یک مورد صحبت کنم.

# 4- خروجی متحرک => اگر یک عکس هزار کلمه ارزش دارد ، یک انیمیشن خوب باید حداقل 100000 ارزش داشته باشد. من در گذشته با داشتن یک کلیپ برای پخش صحیح مشکل داشتم. به نظر می رسد که این ممکن است راه حلی برای این مشکلات باشد.

# 5- پاک کردن سوراخ ها از سطح => برای هر کسی که ملزم به انجام این کار است (معمولاً با برش یک شکل مستطیل ، سپس ایجاد یک سطح حاشیه ، سپس دوختن سطوح به یکدیگر) ، این می تواند یک وسیله شگفت انگیز برای صرفه جویی در وقت باشد.

# 6- شبیه سازی => بنابراین نگاه کنید – من عمدتا از شبیه سازی به عنوان آب نبات چشم برای مدیریت استفاده کردم. وقتی من واقعاً به طور م effectivelyثر از آن برای اهداف مهندسی استفاده می كنم ، بین آن و مدل های واقعی می پرم (شبیه سازی های من را بررسی كنید و سپس پیش بینی می كنم كه تغییرات چه خواهد شد). صادقانه بگویم ، تبحر و توانایی من در شبیه سازی همگام با پیشرفتی که ایجاد شده همگام نبود. من باید بهتر شوم و برخی از تغییرات زندگی را آسان تر می کنند و برخی توانایی های من را گسترش می دهند.

# 7- PDM => با تبدیل شدن استاندارد جدید به ابزارهای ویژه ، قابل درک است که پروژه ها پیچیده تر و پیچیده تر می شوند و به تعداد بیشتری از افرادی که روی آنها کار می کنند ، احتیاج دارند. شرکتی که من در حال حاضر کار می کنم سومین شرکت است که به سیستم رسمی PDM منتقل می شود. چرا؟ نظم ، اطمینان و ثبات ایجاد می کند. و فقط یک فاخته ناراضی برای حذف ماه ها کار بر روی یک سیستم محافظت نشده مورد نیاز است. تغییرات نشان داده شده کار در PDM را آسان می کند. من دوست ندارم از PDM استفاده کنم ، اما SolidWorks باعث می شود کمتر ناخوشایند باشد.

چرا “MY” را در لیست موارد دلخواه خود برجسته کردم؟ زیرا این همان چیزی است که متناسب با برنامه توسعه شخصی من است و مرا وادار می کند / انگیزه می دهم تا سعی کنم چیزهای جدیدی یاد بگیرم. وقتی می خواهید چه چیزهایی را به جعبه ابزار خود اضافه کنید ، درک می کنید و به شما پیشنهاد می کنم نگاهی به 2 مورد بیندازید.

اول: به مجموعه مهارت های خود و جایی که می خواهید نگاه کنید و سعی کنید بفهمید بهترین ابزارها برای رسیدن به آنجا چیست. اگر شما
بعدی: تغییرات مختلفی را که SolidWorks ایجاد می کند مشاهده کنید. بر روی موجی که ایجاد می کنند سوار شوید.

این زمان مناسب برای شروع آمادگی برای تصمیمات مشابه برای سال جدید و آوردن شما به سمت مدیر برای آموزش بودجه و / یا نرم افزار جدید (مانند اضافات SW) است.

افشای کامل: من SW 2019 را به عنوان تست کننده بتا امتحان نکرده ام. من از زمان تخریب پروژه ای به دلیل مشکلات عقب مانده ، بتا را آزمایش نکرده ام. این مقاله کاملاً براساس آنچه در رویداد راه اندازی یا راهنمای انتشار دیدم ، شنیدم و خوانده ام.

دیدگاهتان را بنویسید