به این نکات در مورد کاغذ دیواری ها توجه کنید

1. از کاغذ دیواری الیاف و پارچه های طبیعی در اتاق نشیمن استفاده کنید تا احساسات دوستانه و نزدیک را به اطرافیان منتقل کنید.

2. از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که در اتاق نشیمن از موادی مانند تراشه های چوب ، تراشه های فلزی و تخته سه لا استفاده می کند. چنین پوششی ، در صورت رسمی ، از دوام بیشتری نسبت به سایر پوشش ها برخوردار است.

3. هنگام تعیین کاغذ دیواری اتاق کودکان ، می توانید از انواع طرح های عروسک ، رنگ های شاد و روشن متناسب با پویایی کودکان استفاده کنید.

4- با استفاده از طرح های عمودی و میانی می توانید دیوارها را بالاتر ببرید و نشان دهید که سقف در ارتفاعی بالاتر از ارتفاع قرار دارد.

5. ساختارهای افقی می توانند خانه را وسیع تر و گسترده تر کنند ، در حالی که سقف می تواند به کف زمین نزدیکتر باشد.

6. با تعداد زیادی از مردم و طرح های گل می توانید منطقه را کوچکتر و متراکم تر کنید.

7. استفاده از طرح های مورب و زیگزاگ می تواند محیط را سرزنده و پویا کند. چنین طرح هایی به عنوان طرح های انرژی شناخته می شوند.

8- اگر الگوی کاغذ دیواری شما بسیار نزدیک به هم باشد و در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد ، تأثیر محیط نسبت به دیوار پوش شما کمتر دیده می شود ، بنابراین مبلمان و وسایل اتاق کمتر دیده می شوند.

9. به یاد داشته باشید که هماهنگی بین بافت کاغذ دیواری و سایر زیر مجموعه های مبلمان بسیار مهم است و بهتر است این موارد را در محدوده رنگ انتخاب کنید یا مکمل یکدیگر باشید.

10. قبل از انتخاب کاغذ دیواری بهتر است از تأثیرات رنگها بر محیط و کاربرد آنها در مکانهای مختلف آگاه شوید. رنگ ها حتی به صورت کاغذ دیواری حتی اگر از الیاف طبیعی باشند تأثیر زیادی روی محیط دارند. طرح و رنگ باید مطابق با روحیه اعضای خانواده باشد زیرا هر یک از آنها احساس متفاوتی به محیط می بخشند.

11. از رنگهای روشن در اتاق بچه ها استفاده کنید. این رنگ ها باعث ایجاد انرژی و هیجان در کودکان می شوند. رنگهای روشن معمولاً به رنگ سفید حل می شوند.

به این فکر کنید که چه طرح و رنگی بیشتر به شما علاقه مند است و همان را انتخاب کنید. وقتی مقصد دقیق خود را دانستید ، در نیمه راه هستید. خواه یک طرح ملایم یا طرحی پر از رنگ های روشن و گرم داشته باشید ، همه اینها در آخرین انتخاب شما تأثیرگذار است. وقتی دقیقاً می دانید چه می خواهید ، در وقت صرفه جویی می کنید. این یکی از نکات اصلی در خرید تصاویر پس زمینه زیبا و زیبا است. برای رسیدن به بهترین نتیجه ، قسمت بزرگی از کاغذ دیواری خود را به همراه داشته و روی هر دیواری که می خواهید تست کنید و در کنار سایر وسایل تزئینی قرار دهید. اتاق برای اندازه گیری نحوه قرارگیری آنها بسته به طرح و رنگ ، همه شرایط انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خود را در نظر بگیرید و آن را با شرح مختصری از تختخواب ، نور اتاق و همه چیز ترکیب کنید. در اتاق فکر کن به یاد داشته باشید ، کاغذ دیواری ظاهری مدرن در خانه شما است.

به این فکر کنید که کاغذ دیواری شما از اتاق های دیگر چه شکلی است. کاغذ دیواری هایی که از دور انتخاب کرده اید ممکن است آنطور که فکر می کنید زیبا و جذاب نباشد. بنابراین این نکته را در نظر بگیرید ، به طراحی و جزئیات کاغذ دیواری توجه کنید. برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب ، بررسی کنید که آیا بافت آنها برای شما مناسب است یا خیر. آیا آنها می توانند انتظارات شما را برآورده کنند؟ برخی از کاغذ دیواری ها زیبا هستند ، اما بافت آنها با طراحی داخلی خانه شما مطابقت ندارد.

تنوع کاغذ دیواری ها به حدی زیاد است که نمی توانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید ، بنابراین خود را تحت فشار قرار ندهید و با حوصله از ویترین محصول به دنبال مکانی بگردید که بتوانید کاغذ دیواری مورد نظر خود را پیدا کنید. اینترنت به بازارهای سطح شهر. تسلیم نشوید تا زمانی که به نتایج مورد نظر خود برسید ، کاغذ دیواری مورد نظر خود را پیدا کنید و از امکان آن مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید