برای دانستن اینکه کدام دوربین مداربسته را بخرید ، نکات مهمی را باید در نظر گرفت. این شامل میزان بودجه اختصاص یافته برای نصب سیستم نظارت تصویری ، نوع کاربر سیستم نظارت تصویری ، مکانی که می خواهیم سیستم نظارت تصویری را در آن نصب کنیم.
اما مهمترین و تأثیرگذارترین عاملی که به ما می گوید کدام دوربین مداربسته را بخریم بودجه ماست. به دلیل منسوخ شدن دوربین های مدار بسته آنالوگ ، هنوز تبلیغات زیادی برای فروش این دستگاه ها از فروشندگان این دوربین ها وجود دارد. قیمت استثنایی است. این محصولات به دلیل قدیمی بودن قیمت فروش بسیار پایینی دارند که خریداران را برای خرید وسوسه می کند.
هنگام خرید دوربین مداربسته آنالوگ ، توجه داشته باشید که کیفیت بسیار پایین تصویر یکی از مهمترین ویژگی های این دوربین ها است و اگر کیفیت و جزئیات تصویر در محلی که دوربین مدار بسته را نصب می کنید برای شما مهم است ، همیشه سعی کنید از خرید این دوربین ها خودداری کنید.
اگر محدودیتی در بودجه خود ندارید ، دوربین های مدار بسته آنلاین بهترین و مناسب ترین گزینه برای شما هستند ، زیرا کیفیت بالای تصویر در کنار زندگی خوب گزینه هایی است که نمی توان آنها را نادیده گرفت.
نوع استفاده از دوربین مداربسته عامل مهم دیگری است که به ما می گوید کدام دوربین مدار بسته را بخریم؟ اگر دوربین های مدار بسته را فقط برای نظارت بر رفتار و کار کارمندان خود نصب می کنید ، باید بگوییم که همان دوربین های آنالوگ برای شما کافی هستند و متناسب با کار شما هستند.
اگر در حال نصب دوربین در فروشگاه خود هستید ، باید تصاویر و قطعات با کیفیت بالا دریافت کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید پیگیری کنید. بنابراین ، حداقل دوربینی که در این مکان ها نصب می کنید باید با کیفیت 1.3 مگاپیکسل باشد که یک دوربین رئوس مطالب است. بسته ahd گزینه خوبی است.
اگر به کیفیت و وضوح فیلم بیش از 0.5 مگاپیکسل نیاز دارید ، باید از دوربین های نظارتی شبکه یا IP استفاده کنید که بدون شک هزینه پروژه شما را افزایش می دهد. همانطور که می دانید کیفیت و وضوح تصاویر در دوربین های مدار بسته ارتباط مستقیمی با قیمت آنها دارد.
اگر بودجه شما اندک است و به کیفیت تصویر خوبی نیاز دارید ، می توانید با قیمت مناسب تری به سراغ دوربین های امنیتی 2MP HD یا دوربین های امنیتی hdcvi بروید که از کیفیت تصویر مناسبی برخوردار هستند.