راهنمای نهایی برای برنامه ریزی لوگو

این مقاله به یک سایت آموزش کورل خارجی پیوند دارد. ما به شما نحوه طراحی آرم را آموزش می دهیم. همانطور که مشخص است ، طراحی لوگو می تواند یکی از پردرآمدترین و محبوب ترین مشاغل در جهان باشد. با خواندن این مقاله ، مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک طراح آرم را کسب خواهید کرد.

چگونه یک تصویر می تواند هر آنچه را که می خواهید در یک طراحی 3 اینچی منتقل کند؟
دقیقاً چه چیزی برخی از آرم ها را از بقیه متمایز می کند؟
طبق آموزش طراحی Coral ، بهترین راه برای مدیریت لوگو ، جدا کردن آن با مراحل قابل کنترل است.

داستان خود را به یاد داشته باشید

آیا می خواهید درباره کسب و کار خود در آموزش کورل اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ آیا شما قابل اعتماد هستید؟ آیا شما حرفه ای هستید؟ شاید کار با او بسیار سرگرم کننده باشد! مهم است که مهمترین چیزی را که می توان گفت در نظر بگیرید ، زیرا باور کنید یا نه ، افراد بر اساس آرم شما بر کسب و کار شما تأثیر می گذارند. به عنوان اولین برداشت از آن فکر کنید.
راهنمای قرعه کشی مرجان دارای یک آرم خوب برای بررسی موارد زیر است:
یک ثانیه وقت بگذارید و فکر کنید – با دیدن این آرم چه فکری کردید؟

corel draw آموزش در حال انجام این حرفه و نوآوری است. M فعال و نامحدود است. سادگی آن به شما امکان می دهد در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کنید. اینها همه از مزایای این آرم است – به یاد داشته باشید که ما عناصر یک آرم جذاب را مطالعه کرده ایم.

جمعیت

به یاد داشته باشید که نه تنها آنچه را که تجارت شما فراهم می کند بلکه مخاطبان هدف خود را نیز در نظر داشته باشید. شما ممکن است انجمنی باشید که به کودکان کمک می کند اما مخاطبان هدف شما کودکان نخواهند بود. مخاطبان شما بزرگسالان علاقه مند به امور رفاهی کودکان خواهند بود. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که برای بزرگسالان جذاب است ، اما در عین حال جمله “ما به کودکان کمک می کنیم” را به وضوح بیان کنید.
به گفته corel draw آموزش ، رنگ های این الگو سرگرم کننده و کودکانه است. دسته کت به وضوح کسی را پایدارتر نشان می دهد و دارای پشتیبانی و ثبات است. سرانجام ، خودکار حرفه ای بودن و قابلیت اطمینان بودن را به وضوح نشان می دهد. این یک آرم عالی برای موسسات خیریه است که هدف آنها کمک به کودکان است ، اما مخاطبان آنها بزرگسالانی هستند که به کودکان اهمیت می دهند.

هنگام نقاشی مرجان ، ابتدا باید بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند. اطمینان حاصل کنید که این تمایز را از افرادی که به آنها خدمت می کنید یا مشتری خود حفظ کنید – آنها ممکن است همان گروه های مختلف مردم باشند.
شکل

آیا می دانید در پشت اشکال مختلف طراحی شده توسط CorelDRAW در واقع تأثیرات روانشناختی وجود دارد و این چه ارتباطی با هوشیاری دارد؟ این می تواند ابزاری قدرتمند در انتخاب شکل آرم شما باشد.
در اینجا یک راهنمای سریع برای فرم ها و آنچه آنها ناخودآگاه با آنها ارتباط برقرار می کنند آورده شده است:
حلقه ها و بیضی ها: اعتماد به نفس و تعادل

بیضی شکل: تجدید و نوآوری

محافل انتگرال: اجتماع و همکاری

مثلث: قدرت و عزم

مربع و مستطیل: حرفه ای بودن و استعداد
اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، در اینجا یک مقاله عالی در مورد معنای نقص طراحی آورده شده است.
حلقه های المپیک یک آرم مشهور در جهان است که با CorelDRAW و با اشاره به انجمن ها و محافل بهم پیوسته طراحی شده است – ایده آل برای بزرگترین رویداد ورزشی جهان. (البته ، آرم المپیک همیشه همیشه زیبا نبود)
رنگها
به گزارش آموزش کورل ، رنگ ها مانند اشکال ناخودآگاه ارتباط برقرار می کنند و پیامی را به مخاطب هدف شما منتقل نمی کنند. لیست رنگهای زیر را بررسی کنید و انتخاب کنید که چه تعداد با پیام مورد نظر شما در آرم شما مطابقت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید