معرفی تکنیک های ادیت عکس عروسی

اگر به عکاسی آتلیه ای مشغول هستید و به آموزش ادیت عکس آتلیه ای میپردازید، به عنوان یک عکاس عروسی نیازمند تکنیک های ادیت عکس خواهید بود. دراین مقاله از سری مفالات آموزش ادیت عکس https://maktabtv.com/category/photo-editing/ ما یکی از تکنیک های ادیت عکس عروسی را آموزش خواهیم داد. بدون شک این مقاله در هرچه بهتر شدن آموزش ادیت عکس به شما موثر واقع خواهد شد.

در آموزش ادیت عکس تکنیک های عکاسی عروسی در طول سال ها تکامل یافته است. و یکی از جنبه هایی که به مرور محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، داستان سرایی داستان های عکاسی عروسی است. گرچه همه سبک های عکاسی عروسی بر روی جمع آوری یک داستان منسجم متمرکز نیستند ، اما عکاسی عروسی برای قصه گویی همه چیز در مورد تنظیم یک روایت تصویری در حالی که مستند روز ویژه زوجین است. و بنابراین ، داستان سرایی بصری ، که یکی از عناصر اصلی در این سبک است ، در مورد گرفتن لحظاتی زودگذر است که ممکن است هرگز باز نگردد. این در مورد ایجاد بیننده است که احساس می کند در آن لحظه بوده است ، حتی اگر اینگونه نباشد. اگر از طریق عکاسی عروسی به هنر داستان علاقه مند هستید ، این وبلاگ می تواند بینشی ارائه دهد.

آنچه در آموزش ادیت عکس بادی بدانید.
1. شناخته شده برای لحظات مهم
در آموزش ادیت عکس اینفوگرافیک که نشانگر هنر قصه گویی در عکاسی عروسی است ، با ثبت لحظات برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده آغاز می شود به عنوان یک عکاس عروسی در حال حاضر با بیشتر لحظات حساس عروسی آشنا هستید. از اولین نگاه به اولین بوسه به عنوان زن و شوهر ، تقریباً در هر عروسی این لحظات فراموش نشدنی وجود دارد که به خودی خود عالی هستند. و حتی اگر می دانید چه موقع آن لحظات اتفاق می افتد ، شما هنوز هم باید هوشیار باشید و مایل باشید از آنها از مکان مناسب عکس بگیرید. همچنین ممکن است موارد کوچک دیگری نیز وجود داشته باشد که به ویژه مواردی که دارای اهمیت فرهنگی هستند ثبت می شود و برای به تصویر کشیدن کامل آنها ، باید همیشه آماده باشید. قصه گویی در عکاسی عروسی مربوط به ثبت همه لحظات – برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده – است که مردم به اشتراک می گذارند.

 

2. نور خود را درست بگیرید
برای آموزش ادیت عکس تمرین بیانیه اینفوگرافیک با نور کم دوربین سریع و کارآمد است. بدون شرایط مناسب نوری نمی توانید به هیچ لحظه مناسبی برسید. نورپردازی جنبه مهمی در انواع سبک های عکاسی است ، بنابراین وقتی صحبت از داستان های عکاسی عروسی می شود ، دانستن چگونگی پیدا کردن و استفاده از نور می تواند باعث شلیک یا شکست عکس شما شود. بیشتر عکاسان عروسی استدلال می کنند که نور فقط در مکان نور نیست. همچنین در مورد جایی است که نیست. یافتن و استفاده از نور و سایه به شما کمک می کند داستان های بهتری بگویید و در عکس های خود عمق بیشتری ایجاد کنید.

در ادامع آموزش ادیت عکس باید گفت اگر در خانه هستید و خود را در مکانی با نور کم می بینید ، از نور خارج از دوربین استفاده کنید. با این حال ، یکی از کلیدهای استفاده از نور خارج از دوربین هنگام فیلمبرداری در نتیجه این است که شما باید سریع و کارآمد باشید. تصور کنید که اگر لحظه ای ارزشمند برای عکسبرداری درست در مقابل شما اتفاق می افتد ، مشغول تعمیر نور خود هستید و یک عکسبرداری را از دست می دهید! در نورپردازی خود به جلو حرکت کنید تا لحظه ای را از دست ندهید.

3. عکس های خود را جمع کنید
برای آموزش ادیت عکس هر عکسی که می گیرید ، مهم نیست چقدر صریح یا صریح باشد ، ترکیبی دارد. این یک محیط داخلی یا خارجی باشد ، به عنوان یک عکاس ، می توانید یک تصویر را به طور خودکار در ذهن خود وصل کنید حتی قبل از اینکه آن را بگیرید. اگرچه قوانین ترکیبی خاصی وجود دارد ، اما هنر قصه گویی به این معناست که می توانید خلاق باشید و خارج از چارچوب فکر کنید و آنچه در هر کادر کار می کند را پیدا کنید. همانطور که بر روی جمع آوری داستان تمرکز می کنید ، به غریزه خود اعتماد کنید. یک ترفند برای تمیز و نامرتب بودن داستان سرایی ، ساده نگه داشتن ترکیب بندی خود است.

در آموزش ادیت عکس خواه مهارت شما در پس از تولید باشد یا آزمایش سبک های جدید عکاسی از عروسی ، ما کاملاً عقیده داریم که این تمرین باعث می شود که این کار عالی باشد. و هرچه بیشتر تمرین کنید ، بهتر می توانید گروه خود را میخ بزنید و داستان روز عروسی را بهتر بگویید.

4- آنچه منحصر به فرد زوج شماست را پیدا کنید
برای آموزش ادیت عکس این اینفوگرافیک آنچه مختص این زوج بود را نوشت و آن را در داستان گنجانید . هنگامی که برای زوج خود داستانی منحصر به فرد تعریف می کنید ، دانستن هر آنچه درمورد آنها می توانید – به صورت فردی و زوجی – می تواند به شما کمک کند. زمانی که به روز عروسی آنها می رسید ، به احتمال زیاد آنها را برای یک جلسه نامزدی ملاقات کرده اید یا از طریق تعدادی ایمیل ، مکالمه یا جلسات حضوری در مورد عکس عروسی با آنها جلسه گذاشته اید. ما شما را تشویق می کنیم که از یک پرسشنامه استاندارد منحرف شوید و با همه کنجکاوی های کوچک همسرتان آشنا شوید. با آنها وقت بگذرانید و ببینید که آنها چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند یا آیا آنها سنت های خاص یا ویژگی های منحصر به فرد دیگری دارند.

به زبان ساده ،برای آموزش ادیت عکس  سعی کنید مواردی را پیدا کنید که آنها را به همان زوجی تبدیل کند. آنها ممکن است سرانجام این لحظات را در روز عروسی از نو بسازند ، لحظاتی که همه متوجه آن نخواهند شد اما عکاس عروسی خود را معرفی می کنند. و اینجاست که زیبایی عکاسی عروسی برای داستان ها نمایان می شود. شما می توانید داستان آنها را مانند هیچ کس دیگری بگویید و برای آن آنها از شما تشکر خواهند کرد!

دیدگاهتان را بنویسید