نحوه افزودن سال در طراحی تقویم

در این مقاله آموزش طراحی تقویم به نحوه افزودن سال در طراحی تقویم می پردازیم.پس در ادامه مطالب این مقاله همراه ما باشید.

dienodigital منبع معتبری است که می توانید از آن کمک بگیرید.

نحوه افزودن سال تقویم

سطح 1
روی A-Master دوبار کلیک کنید. ما باید 2011 را اضافه کنیم. مستطیل سبز دیگری ایجاد کنید. در بالا ، یک جعبه متن ایجاد کنید و سال را به رنگ سفید اضافه کنید.

سطح 2
اکنون تقویم شما تمام شده است. در آموزش طراحی تقویم این کل صفحه های تقویم شما هستند ، در کل 12 صفحه.

10. چگونه تقویم خود را ذخیره کنیم
سطح 1
حال بیایید صفحات را به یک فایل PDF صادر کنیم تا بتوانیم تقویم را چاپ کنیم. روی Command-E کلیک کنید (یا به File> Export> Save as File Type، PDF بروید). تنظیماتی را که در زیر مشاهده می کنید بررسی کنید.

سطح 2
تنظیمات فشرده سازی را انتخاب کرده و همه موارد را به صورت غیر نمونه تنظیم کنید.

مرحله 3
طبق آموزش طراحی تقویم سپس بر روی علائم و خونریزی ها کلیک کرده و علائم برش خورده را علامت بزنید و در زیر Bleeding and Slug کادر کنار Use Document Bleeding Settings را علامت بزنید.

مرحله 4
صادرات را کلیک کنید و این ، تقویم ما به صورت PDF است.

خلاصه

من آموزش طراحی تقویم خود را با استفاده از چاپگر جوهر افشان و مقداری کاغذ کتان چاپ کردم. من در هر صفحه کاغذ 8.5×11 دو صفحه تقویم قرار دادم.

ممکن است متوجه شده باشید که روند ایجاد به دو وظیفه مشخص تقسیم می شود: ایجاد یک تصویر تقویم و طراحی ماه ها. با استفاده از همان روشهای وارداتی که در اینجا آموخته اید ، می توانید عکسهای خود را به تقویم اضافه کنید. حتی می توانید برای ایجاد تقویم کاغذ دیواری برای رایانه خود ، اندازه صفحه را تغییر دهید و تصاویر خود را به صورت JPG صادر کنید. امیدوارم شما از این آموزش لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید