یکی از رایج ترین مشکلات کاربران دستگاه های امنیتی فراموش کردن رمز عبور DVR یا NVR است. در این مقاله ، ما در مورد راه های بازیابی یا بازیابی رمز عبور ضبط صوت دوربین مدار بسته صحبت خواهیم کرد.

تفاوت در انتخاب روش دستگاه بازیابی رمز عبور

مارک های مختلف دوربین مدار بسته روش های مختلفی برای بازنشانی رمز ورود دارند ، بنابراین روش های مختلفی برای مارک های مختلف معرفی می شود. مشکل اصلی برای دستگاه های مختلف است که روش خاصی برای تنظیم مجدد رمز عبور ندارند. با این حال ، ما همچنین در حال بررسی برخی روش های معمول برای این دستگاه ها هستیم.

بازیابی رمز عبور دستگاه های هایک ویژن

از سال 2015 ، برخی از مسائل امنیتی در سیستم های دوربین مدار بسته هایک ویژن باعث افزایش امنیت سیستم های مداربسته خود شده است. رمز ورود پیش فرض برای دستگاه های هایک ویژن قدیمی 12345 بود ، اما اکنون دستگاه هایک ویژن فاقد رمز ورود هستند و شما باید یک رمز عبور پیچیده برای آنها انتخاب کنید.
برای تنظیم مجدد رمز عبور دستگاه هایک ویژن ، برنامه SADP را از Hikvision.com بارگیری کرده و از طریق کابل LAN به رایانه محل نصب نرم افزار متصل کنید. سپس وارد قسمت فراموش کردن رمز ورود شوید. این بخش به شما یک فایل توسعه یافته xml می دهد که باید برای ایجاد و ارسال رمز عبور جدید برای Hikvision ارسال کنید.

بازیابی رمز ورود دستگاه های سامسونگ

رمز ورود پیش فرض برای دستگاه های سامسونگ 4321. قبلاً ، این دستگاه ها روش های ساده تری برای تنظیم مجدد رمز عبور یا نصب مجدد دستگاه داشتند. به عنوان مثال ، برای اکثر مدل های قدیمی ، نگه داشتن دکمه های Mode و PTZ به مدت 5 ثانیه به طور همزمان باعث ارتقا up و نصب مجدد دستگاه می شود. شما توانستید مخفیانه وارد این توافق شوید.
اگر با دستگاه سامسونگ خود مشکلی دارید ، بهتر است دستگاه را به نمایندگی ارسال کنید.

رمز عبور دستگاه Dahua بازنشانی شد

DVR های Dahua دارای یک رمز ورود مادر بسیار ساده بودند که روی همه آنها کار می کرد. به دلایل امنیتی ، ما از ذکر این رمز عبور در سایت خودداری می کنیم.
برای تنظیم مجدد رمز ورود دستگاه های Dahua ، باید مستقیماً با نماینده آنها تماس بگیرید.

تنظیم مجدد رمز عبور در دستگاه های مختلف

برخی از مارک های مختلف مانند Raster ، Macron و غیره ، در واقع ، هایک ویژن ، داهوا و … محصولات شرکت های خود را به نام های دیگر بفروشند. از روش اصلی مارک برای موقعیت مجدد رمز عبور در این مارک ها استفاده کنید.
روش های مختلفی برای تنظیم مجدد رمز ورود خود در سایر دستگاه ها وجود دارد:

از بین بردن باتری داخلی دستگاه: باتری را برای چند ثانیه از صفحه کلید دستگاه خارج کنید و سپس دوباره وارد کنید. تنظیمات دستگاه به تنظیمات کارخانه باز خواهد گشت.

تنظیم ناخن های مادربرد: برخی از DVR ها را می توان با اتصال به روش خاصی دوباره نصب کرد.

نگه داشتن دکمه به روزرسانی: در بعضی از دستگاه ها ، نگه داشتن دکمه به روزرسانی در مادربرد دستگاه ، دستگاه را دوباره نصب می کند.

اگر اطلاعات فنی لازم را ندارید ، لطفاً با خدمات معتبر تعمیرات خود تماس بگیرید.