کلمات میانبر لایت روم

قطعا قطع شده است. پس از عکاسی از صحنه ، عکس زیبا به نظر نمی رسید. با استفاده از فیلترها روی عکس می توانید زیبایی را به عکس خود اضافه کنید. این فیلترها در نرم افزارهای مختلفی موجود است اما مهمترین و آسانترین استفاده از نرم افزار در لایت روم است. ادامه این مقاله را به آموزش لایت روم از دست ندهید و این زمینه را یاد بگیرید.

آموزش حرفه ای لایت روم اگر به دنبال فلش هستید ، می توانید از میانبرهای صفحه کلید و صفحه کلید سبک و سبک استفاده کنید
کارآمدترین راه برای دسته بندی تصاویر ذخیره آنها با اطلاعات کلمات کلیدی است ، به شما این امکان را می دهد که با استفاده از پانل برای جستجوی تصاویر با تایپ کردن در عبارات خاص کلمه کلیدی ، یا استفاده از پانل کلمات کلیدی برای قرار دادن گروه های دیگر از تصاویر مرتبط.

این اولین مورد است

هنگام وارد کردن تصاویر ، می توانید کلمات کلیدی را از طریق گفتگوی واردات فراداده وارد کنید ، عکس اضافه کنید یا بعداً از طریق صفحه کلمات کلیدی کتابخانه ماژول ، کلمات کلیدی را ویرایش کنید. شکل 1 نشان می دهد که چگونه من کلمات کلیدی موجود در داشبورد را به یک سلسله مراتب دسته بندی کرده ام ، که به من کمک می کند عکس های خاص شما را پیدا کنم.

صفحه 1
این یک لیست کلمات کلیدی از Bygdøy است که زیر مجموعه ای از مکانها> اروپا> نروژ و ماین است.

بهتر است سعی کنید بیشترین بهره را از دستگاه و باند تلفن همراه خود ببرید. اینجا جایی است که تمام مکان های منطقه شهر واقع شده اند. این Nerro است ، و این تنها یک است: Bygdøy. اگر می خواهید از شر آشفتگی خلاص شوید و از شر آشفتگی خلاص شوید ، باید سعی کنید از شر آشفتگی و آشفتگی مورد نیاز خود خلاص شوید.
تلفن کار با لایت روم.
مهمترین ویژگی این نوع این است که می توانید از انواع مختلفی از ویژگی ها استفاده کنید. وقتی روی گروهی از کلمات کلیدی یا یک کلمه کلیدی جداگانه کلیک می کنید ، منطقه محتوا یا Filmstrip فقط تصاویر متناسب با معیارهای کلمه کلیدی انتخاب شده را نمایش می دهد. اگر در این مورد اطلاعاتی ندارید ، باید سعی کنید مشکلات موجود را پیدا کنید. این تصویر همچنین حاوی کلمه کلیدی Seascapes است ، اگر می توانید از این تصویر با استفاده از مکانهای برتر> نوروز> مسئله شبه جزیره Bygd یا جستجوی Nature> Seascapes استفاده کنید (شکل 3 را ببینید).

صفحه 2
در این صفحه 2 تصویر وجود دارد که می توانید در اینجا پیدا کنید.

صفحه 3
برای سومین بار متوالی خواهید دید که آیا در قسمت کلمات کلیدی نکات کلیدی وجود دارد یا خیر. ا …

برای شروع استفاده از کلمات کلیدی فراداده ، در صورت جدید کلمه کلیدی را به کلمه کلیدی اضافه کنید (کلمات کلیدی مورد نیاز خود را پیش بینی کنید) ، تصاویر را به کتابخانه اضافه کنید ، کلمات کلیدی یا کلمات کلیدی جدید را از طریق صفحه اطلاعات اضافه کنید کلیپ های ویدیویی و موارد دیگر اضافه کنید. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید به راحتی می توانید آن را روشن و خاموش کنید. این لیستی از تمام فشارهای کلیدی است که از آن زمان به برنامه اضافه شده است.

اگر پتویی در سیستم خود ندارید ، باید سعی کنید دریابید که پنجره یا شیشه ای دارید که سوراخ ندارد. این ویژگی علاوه بر سرعت بخشیدن به ورود اطلاعات ، به شما کمک می کند با تایپ بی دقت یا غلط ، کلمات کلیدی را دوباره وارد کنید.

Lightroom زیباترین مکان در جهان است که می توانید درباره آن مطالعه کنید. برای ایجاد عکاسان دریای دکمه آموزش لایت روم کلیک کنید تا دکمه “Seascapes” را برای موضوع “Nature” یا برچسب “Keywords” ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید