چگونه در فتوشاپ کارت ویزیت طراحی کنیم

در مقاله قبلی با آموزش کارت ویزیت و اصول طراحی کارت ویزیت آشنا شدید. اکنون که به این نکته پرداختیم که چه چیزی را باید در کارت ویزیت شخصی قرار دهیم ، بهتر است شروع به طراحی کارت ویزیت کنید. کمک گرفتن از الگوها راهی سریع و سرگرم کننده برای کشف ایده های طراحی کارت ویزیت شخصی است. این یک روش عالی برای بررسی محتوای کارت ویزیت شخصی شماست. در این مقاله ، ما از یک سری مقالات آموزش طراحی کارت ویزیت ، آموزش کارت ویزیت با استفاده از فتوشاپ را برای شما آماده کرده ایم.

در این دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت ، الگوی کارت ویزیت شخصی که برای این نمایش استفاده خواهیم کرد آورده شده است:
بیا شروع کنیم:
در ابتدای ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ هر دو طرف الگوی کارت ویزیت شخصی خود را مشاهده کنید. برای باز کردن الگوی کارت ویزیت شخصی خود ، به File> Open بروید. سپس پرونده را از رایانه خود انتخاب کنید. شما باید این کار را در دو طرف کارت ویزیت انجام دهید. سپس کلیک کرده و بکشید تا سند طراحی باز شود. اندازه آنها را تغییر دهید و آنها را به هر شکلی که می خواهید مرتب کنید. این هنگام انجام تنظیمات طراحی مفید است. دیدن هر دو طرف می تواند به شما در انتخاب همزمان طراحی کمک کند. رفتن به پنل “Layer” لایه ها معمولاً هسته اصلی فتوشاپ هستند. با رفتن به “Window”> “Layer” آن را باز کنید. در بیشتر الگوهای کارت ویزیت شخصی ، همانطور که در اینجا می بینیم ، محتوا را به صورت یک لایه جداگانه مشاهده خواهید کرد.

در ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، این مهم است زیرا ما می توانیم یک لایه را در اینجا انتخاب کنیم و سپس از ابزار قبلی در نوار ابزار برای تغییر مکان مطالب استفاده کنیم. همه چیز به انتخاب لایه بستگی دارد. به عنوان مثال ، یک لایه از متن را انتخاب کنید و سپس با استفاده از ابزار انتقال متن متن را مجدداً قرار دهید. برای استفاده از ابزار انتقال محتوا انتخاب شده ، فقط کلیک کنید و بکشید.

به راحتی متن را با ابزار متن ویرایش کنید
در ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، اجازه دهید متن را در قالب کارت ویزیت شخصی خود ویرایش کنیم. ابزار “Type” را در پانل “Tools” انتخاب کنید. سپس بر روی نوعی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید. مانند آن را در اکثر نرم افزارهای پردازش کلمه ویرایش و تایپ کنید. این یک روش عالی برای ویرایش سریع و آسان است.

ابزارهای متن فتوشاپ
برای ویرایش متن در قالب شخصی کارت ویزیت ، از ابزار “متن” استفاده کنید.
4- برای تغییر قلم از صفحه نویسه استفاده کنید
در آموزش ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، فرض کنید می خواهید تغییرات عمده ای مانند انتخاب یک قلم جدید را ایجاد کنید. در این حالت ، بیایید به پنل “شخصیت” برویم. به Window> Character بروید تا باز شود. سپس لایه متنی را که حاوی متنی است که می خواهید شخصی سازی کنید ، انتخاب کنید. مهم است که ابتدا متنی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید. سپس می توانیم یک قلم جدید در پنل کاراکتر انتخاب کنیم. در اینجا می توانید اندازه قلم و سایر توابع را نیز تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید