طرح پیش فرض طراحی کارت ویزیت

آیا برای کسب و کار جدید نیاز به ایجاد کارت ویزیت خود هستید؟ یا وقت آن رسیده است که کارت های قدیمی با پس زمینه کارت ویزیت شیک را تازه کنید؟ در این مقاله اصول طراحی کارت ویزیت و نحوه طراحی کارت ویزیت را مرور خواهیم کرد. کارت های ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه ای در دست شما هستند. کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کنند و رسانه های اجتماعی نیز اغلب چنین نیستند. در ابتدای آموزش طراحی کارت ویزیت باید گفت که کارت ویزیت ابزاری برای بازاریابی است که به شما کمک می کند تا در صورت تمایل اولین احساس عالی را با مشتریان بالقوه ایجاد کنید. ایجاد کارت ویزیت منحصر به فرد و به یاد ماندنی ضروری است. از شروع کار با الگوی از پیش ساخته شده خودداری کنید.

این مقاله با الگوهای کارت ویزیت و الگوهای پس زمینه کارت ویزیت شیک آغاز می شود. سپس بیایید نگاهی به 25 طرح کارت ویزیت برای تجارت ، بارگیری رایگان از اینترنت بیندازیم. کارت ویزیت چشمگیر خود را در عرض چند دقیقه با الگویی از پیش ساخته شده بسازید که توجه شما را جلب کند. بیا شروع کنیم!

بهترین الگوهای طراحی کارت ویزیت برای سال 2021

برای یادگیری دسترسی کارت ویزیت به یک کتابخانه خلاق که تا حد امکان بارگیری شود ، ابتکارات بازاریابی و مارک تجاری شما به اوج جدیدی می رسد. در اینجا چند دسته اصلی وجود دارد:

الگوهای ارائه ، ایمیل ، گرافیک و ویدئو
عکس و فیلم با وضوح بالا
صدا و موسیقی بدون حق امتیاز
ایستگاه از پیش تنظیم خلاق ، فونت ، تصاویر پس زمینه ، گرافیک سه بعدی و موارد دیگر
ممکن است این ایده را داشته باشید که با تهیه یک پرونده PSD کارت ویزیت رایگان برای بارگیری وسوسه انگیز طراحی کنید. هنوز هم باید از آن محدودیت هایی داشت. این الگوها می توانند یک طرفه ، منسوخ و منحصر به فرد باشند.

5 بهترین الگو برای طراحی کارت ویزیت برای سال 2021
در اینجا برخی از بهترین الگوها برای کمک به شما در ایجاد کارت ویزیت خود آورده شده است:

1. الگوی کارت ویزیت مدرن
این یک الگوی مدرن و زیبا برای یادگیری نحوه طراحی کارت ویزیت است. در اندازه چاپ 3.5 (w) x 2 (h) اینچ همراه با علامت گذاری و اصلاح خونریزی. متن و رنگ را در چند دقیقه در Adobe Photoshop یا Adobe Illustrator ویرایش کنید.

2. کارت ویزیت
نحوه طراحی کارت ویزیت این الگو در یک فایل لایه بردار Adobe Illustrator وجود دارد. از هر دو طرف دارای طرح های هندسی است. کار و سفارشی سازی این الگوی کارت ویزیت آسان است.

3. الگوی کارت ویزیت به صورت افقی و عمودی
با این الگو کارت ویزیت جذاب یا افقی ایجاد کنید. برای شناسایی مارک شخصی یا حرفه ای شما بسیار مناسب است. این الگوی دو طرفه از یک طرف تیره و از طرف دیگر روشن است. آموزش کارت ویزیت.

4. کارت ویزیت زیبا به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل
این پرونده به صورت لایه ای و به خوبی سازمان یافته است. برای شخصی سازی آرم خود را وارد کنید ، متن و رنگ را در عرض چند دقیقه ویرایش کنید. همچنین اگر در هر جایی گیر کنید یک فایل راهنما دارد. قلم های استفاده شده Open Sans و Montserrat هستند.

5. کارت ویزیت در شبکه های اجتماعی
اگر می خواهید تصویر شخصی خود را به کارت ویزیت خود اضافه کنید ، این الگو گزینه خوبی است. به کلیه اطلاعات تماس شما اهمیت یکسانی می بخشد. حتی فضای نظر را فراهم می کند. برای شخصی که به او هدیه می دهید یک دونده حافظه سریع بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید