چگونه در سینما فوردی انیمیشن بسازیم

آیا در زمینه گرافیک فعالیت می کنید و می خواهید کارتون های متحرک زیبا و جذابی خلق کنید؟ آیا می خواهید انیمیشن را در سینما فورد یاد بگیرید؟ این قسمت از آموزش سینما فوردی نحوه متحرک سازی با سینما فوردی را توصیف می کند.
حتماً شنیده اید که Cinema 4D از اشیا swe رفتگر با خطوط شکاف برای ایجاد سریع لوله و طناب استفاده کرده است. آیا می دانید می توانید از طلوع آفتاب برای متحرک سازی تقریباً هر شی در صحنه خود استفاده کنید؟

چرا لازم است از عینک متحرک در Cinema 4D استفاده کنم؟
خوب ، من می فهمم ، شما یک فرد جنگل هستید. برای یادگیری سینما فوردی ، باید مقادیر X ، Y و Z را جداگانه منتقل کنید. اوه ، اما فراموش نکنید که برای اصلاح جهت ، به طور مداوم 100 فریم کلیدی اضافه کنید. اوه ، و مشتری باید برگشته باشد و بگوید آنها نمی خواهند توپی را كه همیشه در آنجا است تراش دهند! حال بیایید ببینیم که چرا بذور جایگزین بهتری برای این مشکل رایج ارائه می دهند.

دو مخروط مشابه که دقیقاً همان انیمیشن را اجرا می کنند. از یکی از کلیدها و دیگری با برچسب قرار دادن خط استفاده کنید.

برای یادگیری سینما فوردی ، این ظاهر برنامه است. آیا متوجه تفاوت شدید؟ مشکلی نیست ، کمی ظریف است.
با تعریف خطوط ترافیکی با استفاده از خطوط ، می توانید کلیدهای تعاملی را تغییر دهید تا آنها به سادگی تغییر نکنند. سپس می توانید برچسب Align to Spline را به سایر اشیا in موجود در مدیر منتقل یا کپی کنید. این روش نمی تواند شما را به طور کامل ذخیره کند زیرا شما ممکن است به فریم های دستی XYZ نیاز داشته باشید ، اما گزینه ای سریع برای سرعت بخشیدن به روند انیمیشن است.

خوب ، من جام را گرفتم. اما چگونه می توانم از آنها استفاده کنم؟
دوره سینما فوردیE چندین گزینه برای انجام این کار دارد ، برچسب Align ToSpline و شی Cloning. مطابقت با برچسب SPLINE
استفاده از سیستم برچسب گذاری Cinema 4D بسیار آسان است و دارای بسیاری از ویژگی های عالی برچسب ها است ، بنابراین گامی بزرگ در جهت به حداکثر رساندن پتانسیل برنامه شما است. برای برچسب Align to Splines ، روی موردی که می خواهید برای ارجاع دوره سینما فوردیE متحرک سازی کنید کلیک راست کرده و به برچسب Cinema 4D> Align to Splines بروید. خوب ، جادوگری اتفاق نمی افتد تا زمانی که با برخی از اطلاعات وارد شوید.
ابتدا خطی را که شی در آن قرار گرفته انتخاب کنید. این ستون فقرات می تواند باز یا بسته باشد. می تواند اولین ستون فقرات باشد یا از ابتدا ترسیم شود. همچنین می توانید از زاویه هایی با چندین قسمت جداگانه استفاده کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید ، بدن شما به نقطه شروع خط شما متصل می شود.

جسم Al قرار داده شده نمی تواند فراتر از زاویه حرکت کند
در مرحله اجرای بعدی ، دوره سینما فوردیE ، ما به پارامترهای موقعیتی توجه می کنیم. این مقدار به صورت درصد نشان داده می شود ، 0٪ نشان دهنده ابتدای خط و 100٪ نمایانگر پایان است. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از خطوط بسته ، 0٪ و 100٪ موقعیت یکسانی را نشان می دهند. قطعه یک عدد صحیح است که نشان می دهد کدام قسمت را استفاده کنید. مماس همیشه شما را هدف قرار می دهد و باید در هر نقطه با جهت خط موازی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید